ONLINE sisekujundus

Aastaid ootel olnud projekt, idee ja unistus, mida mõnele kliendile olen juba eelnevalt ka pakkunud…aga nüüd sain selle teenuse ka kodulehel kirja panna. Kevad andis uued tuuled ja värsked mõtted ning ONLINE SISEKUJUNDUS on tulnud, et jääda!

Blogide, ajakirjade ja Pinteresti ajastul võib internetist leida hulgaliselt inspireerivaid pilte ja ideid – äkki polegi oma kodu sisustamine ja planeerimine nii raske ülesanne? Olen aastate jooksul aegajalt ikka kuulnud muret, et inimesed pelgavad sisekujundajaid appi võtta, kuna tahavad päris ise oma kodu kujundada ja luua – kartes, et teine inimene äkki ei oska tabada nende soove ja stiili. Veel arvatakse, et teenus kindlasti maksab palju ja on liigne priiskamine. Samas ütlevad paljud inimesed kiiresti, et igapäevaste tööde ja tegemiste kõrvalt ei jää üldse palju aega üle ning funktsionaalse läbimõeldud lahenduseni jõudmine võtab oodatust oluliselt kauem aega. Isegi unes näevad lõputuid variante ja võimalusi…hommikul ärgates ikka seistes dilemmade ees ega tea, millise variandi kasuks otsustada.

Online sisekujundus teenus sobib suurepäraselt, kui soovite kujundusprotsessi käsile võtta väiksemate etappide kaupa ja annab mugava võimaluse erinevaid ruumilahendusi katsetada interneti teel. Tänu põhjalikule küsimustikule & läbimõeldud sammudele, saame pakkuda sulle isikupärased lahendused, mis mõjuvad terviklikuna nii stiili kui funktsionaalsuse poolest. Jääb ära tundide viisi sihitult (e-)poodides kolamist, kuna paneme protsessi käigus paika konkreetsed stiilisuunad, sobilikud mööbliesemed ja anname lõpuks ka tervikliku ostunimekirja kaasa.

Saate valida kolme paketi vahel: funktsionaalne ruumiplaneering, inspireeriv moodboard ja terviklik sisekujundus. Võimalus on ka videokõne vahendusel konsultatsiooni teenust kasutada.

Funktsionaalne ruumiplaneering annab teile algse visiooni ja läbimõeldud mööblipaigutusega põhiplaanid, mis aitavad valida sobilike mõõtmete ja proportsioonidega esemeid, arvesse võttes teie erisoove ning ruumikasutust. Sobib hästi ka juhul, kui teil on olemasolevat mööblit ning plaanite kolida.

Inspiratsiooni pakett võimaldab näha oma ruumi teiste silmade läbi ja avastada uusi võimalusi, kuidas sellele anda omanäoline kujundus koos kasutajasõbraliku mööbli paigutusega. Teenus sisaldab nt. mõõtude ja mööbliga põhiplaani, soovituslike toodetega moodboardi, ruumilist visuaali koos valitud toodetega (2D).

Terviklik sisekujundus on parim valik, kui soovid ruumi ilmet täielikult muuta ning tunned, et jääb puudu ajast või oskustest, et päris ise luua kutsuv ja hubaselt läbimõeldud lahendus ning kõik peas ringlevad ideed ühtseks tervikuks siduda. Alustame video konsultatsiooniga, kaardistame ideed ja murekohad, pakume välja omapoolse nägemuse nii 2D plaanide ja vaadete näol, kui 3D visualiseeringuga, mis aitab teil ruumi paremini ettekujutada.

Meie kaudu saate ka tellida eritellimusmööbli disaini ja projekteerimise, mis sobib eriti hästi köökide, garderoobide ja vannitubade mööbli kujundamiseks, aga ka kõiksuguse muu elu-või magamistoa mööbli jaoks. Anname alati soovitusi heade koostööpartnerite valimiseks, kelle töö kvaliteeti ja tausta usaldame ja teame. Tihti küsimegi esmased hinnapäringud ise, et koos mööblimeistriga arutada läbi kõik disaini nüansid ning kliendile edastada võimalikult täpne hinnakalkulatsioon.

Nii et on palju võimalusi, kuidas oma kodule uus elu ja värskus sisse puhuda! Ei pea üksi pead vaevama…Võtke meiega ühendust, kui on mõtteid ja dilemmasid. Esmase hinnapakkumise saamiseks täitke ankeet ja valige sobilik pakett – võtame teiega siis peagi ühendust, et arutada järgmiseid etappe ning alustada põnevat sisekujundus protsessi!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: