ERIMÖÖBLI DISAIN


Aitan Teid kõiksuguse mööbli kontseptsiooni kujundamisel, mis sobitub terviklikuna nii stiili kui funktsionaalsuse poolest olemasolevasse elu- või äriruumi. Leian läbimõeldud lahendused väikestele nurkadele, kus tähtis on leida eelkõige ruumisäästlikud ning leidlikud võimalused. Samal ajal pöördutakse minu poole, kui otsitakse põnevaid ideid suurte avatud ruumide kujundamiseks, mis sobituks efektselt ning märkamatult ülejäänud interjööriga.

_UUS8576

Ruumikoda teeb koostööd vaid usaldusväärsete Eesti tootjatega ning leian igale teie projektile kõige sobivama meistri.

Projekt algab kontseptsiooni loomisest ja kliendi eriliste soovide arvestamisest ning lõppeb detailsete 2D ja/või 3D tööjoonistega, kus on väljatoodud siseviimistlusmaterjalid, plaanid ja vaated, mille põhjal saab küsida hinnapakkumisi erinevatelt tootjatelt. Võite ka selle jätta minu hooleks.

Esimese sammuna soovitan täita ankeedi, mis annab mulle hea ülevaate soovitust ning seejärel võtan peagi teiega ühendust, et teha esialgne hinnapakkumine.

Teise sammuna minge vaadake ka Ruumikoda Pinteresti lehele, kus on palju-palju inspiratsiooni teie tulevase projekti tarvis!

dc2i8060


171220_Ruumikoda_Erlend_Staub0001

_DSC0091

1_4_50868766

gonsiori
Väike köök enne & pärast
Ära vaeva üksi pead, leiame koos läbimõeldud lahendused!

%d bloggers like this: