TEENUSED


KONSULTATSIOONID

Võtke ühendust, kui soovite oma ideedele kinnitust & dilemmadele vastuseid. Sobib hästi ka koos erinevate salongide külastamiseks. 
* Lugege rohkem siit

Täitke ära ankeet ja peale seda lepime kokku sobiva aja ning viisi.
Võimalik teha konsultatsioon ka videokõnena nt. Zoomis

1h = 50 eur | kestvus tavaliselt ca. 1.5h


KONTSEPTSIOONID

Inspireerivate ideekavanditega on hea võimalus näha oma ruumi teiste silmade läbi ja avastada uusi võimalusi, kuidas sellele anda omanäoline kujundus koos kasutajasõbraliku mööbli paigutusega.
Sisaldab sisekujunduslikku üldilmet selgitavat pildimaterjali, visandeid. Lisaks soovitusliku mööbli jm aksessuaaride valikut ning koostööpartnerite soovitusi.
Ideekavand aitab sind edasiste valikute tegemisel, võid seda realiseerida täpselt endale sobivas tempos ja viisil – kas ostad kõik tooted korraga või hoopis saad protsessi käigus nii palju inspiratsiooni, et valid analoogse stiiliga tooted hoopis ise. Vabad käed!

Täitke esmase hinnapakkumise saamiseks ankeet, võtan seejärel teiega ühendust, et arutada järgmiseid etappe ning võimalusi.

MÖÖBLI DISAIN

Aitan Teid erimõõdus mööbli kujundamisel, mis sobitub terviklikuna nii stiili kui funktsionaalsuse poolest olemasolevasse elu- või äriruumi. Ideaalne köögimööbli, vannitoa ja garderoobi lahenduste puhul.
Projektide teostamiseks soovitame usaldusväärseid ja nutikaid Eesti tootjaid.

Protsess algab kontseptsiooni loomisest ja kliendi erisoovide arvestamisest ning lõppeb detailsete joonistega, kus on väljatoodud siseviimistlusmaterjalid, plaanid ja vaated, mille põhjal saab küsida hinnapakkumisi erinevatelt tootjatelt.
* lugege rohkem siit

TERVIKLIK RUUMIKUJUNDUS

Parim valik, kui soovid luua ruumidele funktsionaalse & hubaselt läbimõeldud lahendusi. Sisekujundus koosneb paljudest pisidetailidest ja igapäevaste tegemiste kõrvalt napib aega, et kõiki peas ringlevad ideid ühtseks tervikuks siduda. Loe lähemalt, mida sisekujundaja kaasamine tähendab ja annab.

Projekt sisaldab
– inspireeriv ideekavand
– funktsionaalne ruumide ja mööbli paigutus
– soovitusliku mööbli, aksessuaaride valik
– elektriplaanid: valgustus + pistikupesad + lülitid
– valgustite soovituslik valik
– sanitaartehnika valik
– siseviimistlusmaterjalide valik
– eritellimusmööbli projekteerimine 
– esmase hinnapäringu küsimine 
– koostööpartnerite soovitus eritellimusel toodetele (nt. aknakatted, mööbel)

Terviklahenduse keskmine maksumus 65 m² korterile vahemikus 1500-2000€, aga täpsema hinnapakkumise saamiseks või väikeprojekti tarvis võta ühendust ja täida ankeet.
* Iga kuu saan võtta teatud arvu terviklahendustega projekte. 

ONLINE KUJUNDUSPAKETID

Teenus annab teile mugava võimaluse katsetada erinevaid ruumilahendusi interneti teel.
Online pakett sobib suurepäraselt, kui soovite kujundusprotsessi käsile võtta väiksemate etappide kaupa (nt. magamistoad, kodukontorid, elutoad, köögid, vannitoad, garderoobid jm eluruumid).
Saad valida kolme online paketi vahel: funktsionaalne ruumiplaneering, inspireeriv moodboard ja terviklik sisekujundus.
Loe, kuidas online teenus töötab…

Tule tutvu tehtud töödega ja lase end inspireerida!

%d bloggers like this: