Mitmekihiline ja võimalusterohke puit

Lõputult ilus ja tänuväärne materjal puit, ei väsi meid inspireerimast!

doors to
Seinte katmiseks ja neile reljeefsema tekstuuri andmiseks on taaskasutatud vanu uksi. Uksi saab tegelikult kasutada veel mitmet moodi, aga tihti olen näinud, et meisterdatakse neist söögi-või diivanilaudasid ja eri kuju ning funktsiooniga riiuleid.
Typologie by Christian Benini
Söögituppa kulub ikka üks efektsem sein ära ning siin on selleks kasutatud tüpograafilisi puidust elemente, mis kindlasti lisavad omapära ja pakuvad ka uutele külalistele jutuainet. Materjalina tasub katsetada vineeriga.
Standard Studio designer of TCPJ in Amsterdam.
Viimasel ajal paljudes paljudes interjöörides kasutatud efekt – puit lamellidest pinnad. Mulle isiklikult ka VÄGA meeldib see…kuidagi lihtne ja võluv ning just see võimaluste rohkus, mida taoline tehnika pakub (kasuta seda seintes, lagedes või lausa mööblil).
lipidlapid
Eri mõõdus lipid mõjuvad siin kuidagi rustikaalselt, aga lisatud valgustid, mis on täpselt kohakuti oleva lipi laiused ja LED-ribad ala-ning ülaservas lisavad modernsust. Üks funktsionaalne ja omanäoline sein.
kapid
Tänapäeval me armastame sisseehitatud mööblit ja ühtlaseid pindu, mis on üksteisega täiuslikus harmoonias. Siin on see minu meelest väga hästi välja kukkunud. Kuigi antud pildil võib tegemist olla lihtsalt tavaliste seinapaneelidega, mis matchivad uksega, võiks vabalt nende taga peidus olla mõni funktsionaalsust lisav kapp või sahtel.
kattuv
Voolavad jooned, hajuvalgus…kihiliselt paigutatud seinapaneelid, mille taga peidetud LED-valgusribad mõjuvad selles magamistoas väga rahustavalt ning kujutan ette, et õhtul pimedas loovad just sobiliku unise ning hubase meeleolu.
pallets
Puidust vaheseinu on nähtud mitmesuguseid – mõned lihtsalt, mõned keerukamalt teostatavad, aga see siin tundus üks päris hea (kergemat sorti) väljakutset pakkuv DIY projekt olevat. Natuke eeltööd & planeerimist, 9 korda mõõtmist & loodetavasti kui plaan oli õige, siis 1-e korra kokku klopsimist.
lipid
90-kraadised nurgad on nii igavad, eks? Miks mitte tuua sisse veidi orgaanilist lähenemist ja lasta seintel voolavalt üle minna ühelt teisele…jällegi peida sisse mõned riiulid, kapid ning voila.
1197
Ühtlase mustriga perforeeritud pinnad ei mõju liialt domineerivalt, aga samas pakuvad täiel määral silmailu ja lisavad ruumile sügavust.
laserh
Ma ei saanud seda lisamata jätta…laserlõigatud orientaalne muster lausa pitsina mõjuvatel paneelidel, annab sellele seinale just õiges koguses luksuslikkust ja tähelepanu.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: