Lööme vannitoas korra majja

Vannitoad on tihti pisikesed ja samas kõiksugu asju, mille koht oleks nagu seal, on hirmus palju. Kuidas kõike seda sinna mahutada nii, et endale jääks ka ruumi liikumiseks ja tegutsemiseks? See postitus pole otseselt selleks puhuks, kui on plaanis vannitoas suuremat sorti remont vaid pigem koheseks tegutsemiseks, et oma asjad funktsionaalselt ära paigutada ja veidike puhtam ja organiseeritum pilt ruumis luua.

PEEGEL
…pole ainult imetlemiseks vaid ka väga võimekas panipaik. Saadaval on palju erinevaid variante – tavaliste peegelustega (ise eelistan ilma raamita peegelkappe) kui ka väljatõmmatavate süsteemidega. Oma vana peegli või peegelkapi väljavahetamine mõne uue ja funktsionaalsema vastu annab vannitoale üllatavalt palju ruumi juurde.
1

5

UKSED
Vaata korra vannitoas ukse ümbrust. Kas ukse kohal oleks ruumi ühele riiulile? Või saaksid hoopis kinnitada paar peenikest toru või nagi uksele, millele rätikuid riputada. On olemas ka ukse külge mõeldud korvikesi, kuhu hea pudipadi sisse korjata. Otsi sellise pilguga ruumis ringi, kuhu annaks poetada mõni kaval väike asi/riiul/nagi/toru.
2

77

555

999

RIIULID
Peale selle, et dušinurgas on enamasti riiul seinal võib kasutada ära ka klaasseina, mille tarvis müüakse nutikaid riputatavaid riiuleid – mõnel mudelil on teisel pool kinnitust ka nagid. Ülimalt praktiline!
777

5555

PUDIPADI
Ja siis on vaja panna kuskile kõik väiksemad jubinad (vatitupsud, meigipintslid, pintsetid vm nodi). Kõige ilusam on, kui sorteerid nad korrektselt ära ja teedki neist stiilse väljapaneku. Otsi välja ühesugused klaaspurgid või korvid ja “go wild“. Palju põnevaid DIY nippe leiab guugeldades ja Pinterest’ist 😉
9

8

3

NIŠID ja sisseehitatud riiulid
Kui aga tulevikus plaan vannituba renoveerida, tasub leida nurkasid ja kohti, kuhu tekitada ruumisäästlikke panipaiku, mis ei riiva silma ja haakuvad vannitoa tervikuga. Mõelge läbi, mida kõike teil oleks vaja selles ruumis hoida ning vastavalt sellele hakake edasi planeerima. Jah, loomulikult on suureks piiranguks ruumi parameetrid, aga et leida oma vannitoale parim lahendus, tasub konsulteerida ka oma ala asjatundjaga, kellel on hea ülevaade hetke võimalustest ning kes näevad ruumi kõrvaltvaataja pilguga, soovitades sulle kõige praktilisema kontseptsiooni.
6

7

09

66

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: