Töö ja vile koos – koduse kontori eri!

Kuna töötan kodust, on see teema mulle südamelähedane – alati otsin võimalusi kuidas oma tööelu muuta mugavamaks ning kodukontor stiilsemaks, kaotades seeläbi funktsionaalsust.

Mõned lahendused, mis on mulle silma jäänud ja väärivad presenteerimist 🙂

Kork on hea mitmekülgne materjal, mida saab edukalt ka kodukontoris ära kasutada. Võib teha ka väiksema tahvli, kuid selline terve seina ulatuses korgist pind mõjub ka väga dekoratiivselt.
Kork on hea mitmekülgne materjal, mida saab edukalt ka kodukontoris ära kasutada. Võib teha ka väiksema tahvli, kuid selline terve seina ulatuses korgist pind mõjub ka väga dekoratiivselt.
Alati tasub vaadata avatud silmadega ringi ja kasutada ära olemasolevat. Võibolla on kuskil mõni kulunud vedruvoodi üle jäänud ja saad seda kasutada asjade hoidmiseks. Väga nutikas!
Alati tasub vaadata avatud silmadega ringi ja kasutada ära olemasolevat. Võibolla on kuskil mõni kulunud vedruvoodi üle jäänud ja saad seda kasutada efektseks asjade hoidmiseks. Väga nutikas!
Selles kodu-kontoris on mängitud värviga, millega on tõmmatud piirid ja tekitatud nišš. See võib olla vabalt kellegi kinniehitatud rõdu!
Selles kodu-kontoris on mängitud värviga, millega on tõmmatud piirid ja tekitatud nišš. See võib olla vabalt kellegi kinniehitatud rõdu!
Ilus minimalistlik ja helge kontori nurk, kus laua sees on ka sahtlid. Kombineerige erinevaid materjale - nagu näete puit ja valge on alati ilus kombinatsioon.
Ilus minimalistlik ja helge kontori nurk, kus laua sees on ka sahtlid. Kombineerige erinevaid materjale – nagu näete puit ja valge on alati ilus kombinatsioon.
Jällegi on mindud kõrgustesse :) Mulle väga meeldib, kui on ka akent ära kasutatud ja selle ette näiteks laud pandud, mis toetub hoopis seina külge, mitte pole jalgadel. Alati saab nautida vaadet ja puhata silma :)
Jällegi on mindud kõrgustesse 🙂 Mulle väga meeldib, kui on ka akent ära kasutatud ja selle ette näiteks laud pandud, mis toetub hoopis seina külge, mitte pole jalgadel. Alati saab nautida vaadet ja puhata silma 🙂
Kodustes tingimustes on alati ruumi vähe - seepärast on eriti kontorit kujundades soovituslik vaadata kõrgustesse ning kasutada nii palju kui võimalik ära seina pinda. Minimalistlikud riiulid või kapid mahutavad kõik vajaliku ja võivad samal ajal olla ka dekoratiivne element. Riiulite sisse integreeri LED valgustus, mis loob märkamatult hubast meeleolu.
Kodustes tingimustes on alati ruumi vähe – seepärast on eriti kontorit kujundades soovituslik vaadata kõrgustesse ning kasutada nii palju kui võimalik ära seina pinda. Minimalistlikud riiulid või kapid mahutavad kõik vajaliku ja võivad samal ajal olla ka dekoratiivne element. Riiulite sisse integreeri LED valgustus, mis loob märkamatult hubast meeleolu.
Salakontor :) Tänu nutikatele lahendustele on võimalik peita töökoht kappi või uste taha. On võimalik kasutada ka väljatõmmatavaid, integreeritud laudu, mida ainult vajadusel välja võtta.
Salakontor 🙂 Tänu nutikatele lahendustele on võimalik peita töökoht kappi või uste taha. On võimalik kasutada ka väljatõmmatavaid, integreeritud laudu, mida ainult vajadusel välja võtta.
Kui paberist kalendreid peab igal aastal uuesti ostma ning aegajalt kukuvad nad maha ning lähevad kortsu, siis alternatiiv on teha tahvelvärviga "igavene" kalender, mida oma soovi järgi kujundada ning kus saab lõputult asjatoimetusi ümber paigutada/kustutada :)
Kui paberist kalendreid peab igal aastal uuesti ostma ning aegajalt kukuvad nad maha ning lähevad kortsu, siis alternatiiv on teha tahvelvärviga “igavene” kalender, mida oma soovi järgi kujundada ning kus saab lõputult asjatoimetusi ümber paigutada/kustutada 🙂
Hele interjöör on avar ja helge, midagi ei domineeri ega riiva silma. Väike kodukontor võib mahtuda ka kitsamates olukordades ära. Puhtad pinnad, hele värv ja läbimõeldud panipaigad kindlustavad toimiva ning diskreetse töökoha.
Hele interjöör on avar ja helge, midagi ei domineeri ega riiva silma. Väike kodukontor võib mahtuda ka kitsamates oludes ära. Puhtad pinnad, hele värv ja läbimõeldud panipaigad kindlustavad toimiva ning diskreetse töökoha.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: