Öökapi otsingul

Kuna mul on just käsil magamistuppa öökapikese otsimine (või tegemine), siis on jäänud silma igasugused lihtsamad DIY lahendused, mis ärgitavad mind mitte minema tüüpilist rada pidi ehk siis poest või netist ostma…Suvi on kuidagi meisterdamise ja nokitsemise aeg ning väga mõnus on oma kätega (või siis elukaaslase abiga) saada päris isiklik mööblitükk, millel on lugu ja personaalne välimus.

Mõned näited, millest inspiratsiooni võtta:

Kasutades ära väikest sahtlit, saab sellest hea lauakese (ja asjad ei kuku maha, kuna servad hoiavad neid kinni _win-win)
Kasutades ära väikest sahtlit, saab sellest hea lauakese (ja asjad ei kuku maha, kuna servad hoiavad neid kinni _win-win)
Multifunktsionaalne lahendus
Multifunktsionaalne lahendus
Ustav puidust kast :)
Ustav puidust kast 🙂
Üks moodus kasutada ära puu tüve
Üks moodus kasutada ära puu tüve
Palju on ideid ja näiteid, kuidas interjööris kasutada ära puupakke, kuid kui juba värvimiseks läheb, pane talle ka rattad alla :)
Palju on ideid ja näiteid, kuidas interjööris kasutada ära puupakke, kuid kui juba värvimiseks läheb, pane talle ka rattad alla 🙂
Alati ei pea olema öökapp traditsiooniline "kapike". Võib teha ka riiuli. Siin on puidust riiul lükatud nahast riba vahele.
Alati ei pea olema öökapp traditsiooniline “kapike”. Võib teha ka riiuli. Siin on puidust riiul lükatud nahast riba vahele.
Sahtlitele jalad alla
Sahtlitele jalad alla
Veel üks sahtel - seekord keeratud seinale riiuliks
Veel üks sahtel – seekord keeratud seinale riiuliks
Kiik-riiul
Kiik-riiul

Siin kodulehel on teisigi häid mõtteid, kuidas oma kodus mööblit jm esemeid taaskasutades saab väga vahvaid ja funktsionaalseid uusi asju teha: https://ruumikoda.eu/category/taaskasutus/

Nokitsemiseni!

One thought on “Öökapi otsingul

  1. 🙂 Ilmselt pean valima midagi sellist, mida saab liigutada vastavalt vajadusele. Voodi liigub ka vastavalt meeleolule ruumis ja hetkel midagi seina peale ei saa kahjuks panna.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: