♥ BuzziSpace ♥

Hoone projekteerimise oluline osa on meeldiva akustilise keskkonna loomine, kuna see avaldab märkimisväärset mõju inimeste heaolule, suhtlusele ja tööviljakusele. Seega tuleb leida nutikaid võimalusi kaitseks soovimatu müra eest. Õnneks on olemas palju huvitavaid tooteid ja firmasid, kes pakuvad selleks lahendusi. Üheks neist on näiteks BuzziSpace, mida Eestis vahendab Intera mööblisalong.

BuzziBlox
BuzziBlox akustilised paneelid on nö traditsioonilisemad tooted BuzziSpace valikus, kuid erinevate värvide, materjalide ning paneeli paksustega mängides saame luua üsna dekoratiivse lahenduse. Hea teada – paremate helipeegelduste levitamiseks soovitatakse kasutada erineva paksusega paneele 😉
BuzziBrickBlackArchitectural
BuzziBrickBack Architectural on põnev helisummutav tapeet, mis vähendab ruumis just kõrgeid toone, nt. telefonihelinad ja klaviatuuril tippimishelid. Akustilised omadused on saavutatud kasutades vildist lõigatud triipe. Pinda võib kasutada ka memode, märkmete, fotode jm eksponeerimiseks.
BuzziMood
BuzziMood pakub mugavat alternatiivi tavapärastele potitaimedele – ei pea kastma! Akustilised põdrasamblaga kaetud paneelid annavad erakordse heli neeldumise. Parima akustilise efekti saavutamiseks kombineeri omavahel sambla ja polsterdusega kaetud paneele. 
BuzziPleat
BuzziPleat on käsitööna valminud toode, mida saab kasutada nii seinal kui laest riputades nagu valgusti. Plisseeritud voldid püüavad kinni keskmised ja madalad toonid ning takistavad helilainetel kõvadelt pindadelt tagasi peegelduda. Et vältida heli liikumist suures kõrgete lagedega ruumis, on soovituslik kombineerida erinevaid riputuse kõrguseid.
BuzziBracks
BuzziBracks idee on saavutada nö “ruum-ruumis” lahendus avatud planeeringuga ruumides, et tagada ruumikasutajatele mugavus valida vastavalt käsilolevale tegevusele privaatsus-aste. Laias värvipaletis saadaolevad kardinad toimivad nii visuaalsuse kui ka akustilise eraldusena ümbrusest, eraldades ühe tsooni teisest. Kombineerige läbipaistvad ja läbipaistmatud müravähendavad akustilised kardinad ning avage või sulgege need privaatsuse huvides.

 

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: