Sini-Must-Valge

Ärkasin hommikul ja soovisin head Vabariigi aastapäeva ning järsku tekkis suur tahtmine teha sini-must-valgest inspireeritud blogipostitus 🙂 Võib tagasihoidlikult öelda, et läksin hoogu ja scrollimist on rohkem kui küll! Enjoy…

1
Tegemist pole küll “eesti” sinisega, kuid tegu on siiski sinisest inspireeritud pildiga 🙂 jah, mõnele võib tunduda sootuks roheline! Teeme kompromissi ja ütleme, et see on sinakas roheline? Kui põrand oleks veel valgem, siis oleks veel kargem.
01
Siin on mõnus kombo erinevatest detailidest, mis kokku annavad ilusa sinimustvalge.
2
Natukene pastelsem ja mahedam, kuid siiski läheb lipu teemaga kokku.
02
Sinine sobib alati eriti hästi magamistubadesse, ka siin on see ehedalt näha – kuidagi värske ja mõnus tunne tekib seda vaadates. 
3
Sõnu pole vajagi 😛
03
Vot kui originaalne…on mindud hoopis vastupidist teed ja tehtud põrand valge. Ei saa öelda, et see toa väikseks ja rõhutuks teeb! 
4
Tihti saame ära kasutada varju, mis loob interjööris tumeda/musta. Heledal foonil erinevaid siniseid kombineerides saavutame päris karge tulemuse.
04
Kes tahaks sinist oma ellu tuua, aga ei soovi seinu selle värvi alla panna, võib alati pintseldada mõne mööblitüki. Vali millised pinnad värvida siniseks, kust teha mustaks ja eksponeeri hästi esiletulevaid heledaid, valgeid aksessuaare, nõusid jm…
5
Tumedaid toone, mis lisaksid kontrasti, saab lihtsasti integreerida patjade, piltide ja väikeste esemetega.
05
Põnevalt värvitud riiul ja jällegi –  vastupidiselt tavapärasele, on värvitud lagi tumedaks ja jäetud põrand ekstra hele. Jah, ilmselt see sobib eriti hästi just kõrgemate lagedega ruumidesse.
6
Mõnikord pole palju vajagi – üks mõnus sametjane tumesinine diivan, mis annab muidu monokroomsele elamisele sügavust.
06
Kargelt troopiline sini-must-valge
7
Me ei pea võtma “musta” nii rangelt, veidi hallikam ja lahjendatud must annab palju rohkem sügavust ja mõjub ka veidi leebemalt.
8
sinimustvalge peitub pisiasjades ja detailides
88
Rohkem must, kui sinine ja valge, aga väga laheda meeleoluga ruum! Pange tähele, et see must seinal on ka veidi lahjendatud/hallikam 😉

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: