Seinašabloonid

Ma ikka aegajalt toon näiteid, kuidas lihtsate ja soodsate vahenditega oma seinu kaunistada ja värskendada. Enamasti on need olnud pintsli ja rulli projektid, aga tegelikult on variante ju rohkem.

On olemas keraamilisi plaate, fototapeete, paneele…mõnikord kasutatakse erinevat puitu (osb, vineer, parkett või niisama puidust laudu). Aga on olemas veel üks hea võimalus, seinte lustakamaks muutmiseks – dekoratiivsete seinašabloonide abil.

Ka meil Eestis on paar andekat ja nutikat inimest leidnud just seinašabloonides inspiratsiooni ja teinud sellest oma väikese ettevõtmise. Nimelt tegutseb Eestis firma StenCilit, kes alustas tegevust juba 2013 aastal. Nad loovad erinevate disainidega šabloone, mida ilma suurema peavaluta värvi abil seinale kanda.

Nende rikkaliku šabloonivaliku seast leiab igaüks omale sobiliku disaini, millega luua isikupäraseid ning erilisi lahendusi. Ja ega see väga raske polegi – ka illustreeritud juhendid on toodetega kaasas, mis peaksid üsna üheselt mõistetavad olema.

Kui aga rull hakkab käes värisema ja ei taha ise projekti ellu viia, võib kohale tellida nende professionaalid, kes teevad kiiresti töö sinu eest ära.

UUEM-OKT-2015-StenCilit_Kataloog_Print-web1-1136x446
Kuidas töö käib?
Gytis Dovydaitis
Näide sellest, kui lihtne disaine seinale kanda on
s6
Toode: Kalasaba joonistatud
s1
Toode: Säde
s4
Toode: Põimitud rombid
IMG_8451
Toode “Moonipõld”

Loodan, et saite jälle veidi inspiratsiooni ja mis muud, kui julget pealehakkamist!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: