Kodu kaunistamine jõuludeks

Arvan, et on väga õige aeg rääkida lähenevatest pühadest – jõuludest. Õigemini mõtlesin teid inspireerida ja tuua näiteid, kuidas saaks lihtsasti oma kodu jõulude meeleollu viia ning ise seal juures end hästi tunda.

Võibolla olete juba aasta otsa kogunud ideid, kuidas esimese lume maha tulemisel oma kodu veidi jõululikumaks kaunistada, kuid tihti nii usinad ei olda ja tean inimesi, kes alles peale jõule mõtlevad selle peale 🙂

Jõuludeks kodu kaunistamine ei peaks olema liiga suur ettevõtmine…Mulle isiklikult meeldib minimalistlikum lähenemine ja olen veendunud, et lihtsuses peitub võlu – ka jõulukaunistustes! Muidu tekib tunne nagu oleksin ärganud kuskil muinasjutulises filmis ja sissepiiratud kõige jõululikuga – loomulikult on õigustatud veidi festiivsem dekoreerimine, aga kodu tunne & mugavus võiksid alles jääda.

Seepärast toongi teile mõned võib-olla tagasihoidlikumad näited, mis on maitsekalt jõululikud, kuid piisavalt minimalistlikud, et ei võta kogu tähelepanu ruumis endale. Paljusid kaunistusi saab lihtsate võtetega teha ise, mõne minutiline guugeldamine ja blogide rikkalik maailm avab end täielikult. Et jätta terviklik mulje, on üks soovitus valida välja üks põhiline toon/ teema ja teha kõik kaunistused võimalikult ühes toonis.

Soovitan arvestada toonidega, mis juba kodus olemas on ja mõelda, milline aksent jõululikest värvidest võiks anda sinu kodule selle lisa efekti. Näiteks punane, lumivalge, sügav sinine, kuuse roheline on kõik väga jõululikud. Aga väga efektse ja ootamatu tulemuse saavutamiseks võib ka valida selle aastaseks jõulu teemaks musta või siis ainult valge.

Mõnusat kaunistamist ja ideede näppamist!

härmas marjad kuldsed oksad

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: