Kui televiisor varastab tähelepanu

Kas televiisor võtab liiga palju tähelepanu ja isegi kui ta on välja lülitatud, tekib tunne, et ta “vaatab” sind (või sina teda)…minul on küll selline tunne ja mulle see ei meeldi. Praegusel ajal ollakse kleebitud pilgul liialt palju kõiksugustes ekraanides ning ka inimsuhtlus ja reaalne kontakt on puudulik – alustades hommikul äratuskella (telefonis) kinni lülitamisest ja mõne emaili lugemisest, jätkates sujuvalt tööd tehes (mis tähendab arvuti taga istumist) ning lõpetades lõõgastava diivanil lösutamisega, televiisori ees. Ja kõige selle vahel me scrollime Instagramis, Facebookis või mõnes uudiste (ja inspireerivate blogide) portaalides ajaviiteks ka nende teiste ekraanide ees olles.

Et seda vähegi “kontrollida” ning piirata (mida me kindlasti peaksime tegema), arvan et on paslik järgnevalt näidata võimalusi, kuidas televiisor vahepeal ära peita, kui teda ei kasutata. Jah, see on tegelikult võimalik. Hoopis teine tunne on elutoas sõpradega suhelda, kui televiisor ei varasta tähelepanu 🙂

art-slider-to-hide-tv
Lükandpaneel seinal, mille taha võib peita ka muud kui televiisorit. Lükand süsteemi võib kombineerida kasvõi mõne kunstiteosega, aga siin on nutikalt tehtud tahvlivärviga paneel – I ♥ it!
mirror cabinet media solution
Antiikse välimusega peegliga seinakapp, mille sisse on peidetud televiisor. Peegelpinnad avardavad ja muudavad väikesed ruumid näiliselt suuremaks.
panels-to-hide-tv
Stiilsed seinapaneelid varjavad televiisori ning on väga efektseks ruumielemendiks ka niisama
moving-panel-picture-lift_LRG
Vertikaalselt liikuv suur foto – selleks peab küll televiisori peitmiseks seina sisse tegema niši, aga tulemus jääb minimalistlik ja viisakas
traditional-living-room
Seina sisse peidetud TV, mis sulandub ülejäänud viimistlusega ühte
2 in 1
mirrortv_01
Samsung LED Mirror TV ehk Sisseehitatud peegel-fuktsiooniga TV.
the modern interior design with fireplace (3D)
Samsung LED Mirror TV
hidden_tv
Väljatõmmatav süsteemteleviisori peitmiseks

Ma loodan, et sain teid natukene inspireerida ja kuigi te lugesite ka seda blogipostitust ekraani pealt 🙂 siis ehk oli see vähemalt kasulik lugemine.

Mõnusat jaanipäeva möllu, loodan et vihmastest ilmadest hoolimata pistate oma nina õue ja hingate värsket õhku!
Ega me suhkrust tehtud pole…

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: