Londoni kohvikute, baaride eri

Olles suur kohviku kultuuri austaja ning igavene nautleja, ei saanud jätta neid imelisi kohti ainult enda teada ja tahan ka Teiega oma viimast Londoni külastust jagada. Seekord siis detailide ja muude tähelepanekute galerii:

Juba Tallinna lennujaamas algas minu kohvi gurmaani seiklus @Kohver

1. Mul on reisides rituaal minna linna parimasse kohvikusse ja võtta seal maailma parim kohvi 🙂 Tavaliselt kasutan selleks BeanHunterit või surfan netis ringi, et välja filtreerida see koht. Seekord osutus võitjaks Tapped & Packed, Londonis (mina käisin No.193 Wardour Street kohvikus). Muide meenub, et Helsinkis olen käinud lausa kahes kohas: Kaffa Roastery ja Johan & Nyström (mis asub Katajanokka sadama juures)

 Imeliselt maitsev kohvi-kunst

 Interjöör, Tapped & Packed #193

Mulle meeldib, kui mõeldakse ka pisikeste detailide peale…interjöör ei koosne ainult suurtest mahtudest vaid jätkub detailides

 Tapped & Packed, London

Kooki nautimas (jah, tundub et Londoni üks dekoreeriv element on ka habemega mehed)

2. Veel üks tore koht oli Wild Flower Cafe, kuhu läksime pärast Barre trenni (kui tahate Londonis põneva kontseptsiooniga trenni, mis on ülimalt efektiivne, siis soovitan minna Barre Toned klubisse). Jah…tõsi, mitu päeva triitseps valutas pärast 🙂 Aga see Wild Flower oli hästi nunnu koht ja ka suurepärane kohvi! Ja söök! Ja me saime tasuta värskelt pressitud mahla, kuna neil oli palju inimesi (ja söögiga läks kaua).

@ Wild Flower Cafe

3. Pidime ka viimased pool tundi, enne viimase rongi väljumist tantsima hästi-hästi palju. Kas teate seda tunnet, kui sul on vähe aega, aga ei taha ära minna? Igatahes reede õhtul Market Place baari keldri korrusel (SOHO’s) oli täpselt selline tunne. Ja mida ikka oma vähese aja jooksul teha, kui mitte kogu hingest tantsida, et siis pärast oleks tunne nagu oleksin mitu tundi tantsinud. Vähemalt see on minu loogika. Ja seina peal oli muidugi inspireeriv plakat, mis andis väärt nõu 🙂

London bars are so educational :) @Market Place Bar

4. Kõikidele taimetoidu fännidele saan käsi südamel kinnitada, et Tibits on üks väga maitsev koht keset SOHO rajooni. Kuid, kuna kõik ei satu Londonisse nii tihti, siis Tibits on tegelikult samasuguse kotseptsiooniga nagu meil Tallinnas Bliss, mis pakub iga päev üle 100 erineva tervisliku ja maitsva vegetoidu. Kindlasti üks minu lemmik kohti Tallinnas 🙂 Aga jaa…Tibits oli sama maitsev ja elamusipakkuv!

Suur buffee ainult taimetoiduga @Tibis

5. Jätan parima ja kõige põnevama koha viimaseks – COMMERCIAL TAVERN! Londoni Manna La Roosa, Melbourne Carlton Club. Kõik, alates õues olevatest nunnudest päikesevarjudest kuni puzzle tükkidest koosneva seinani, lühtritest kuni punastama panevate piltideni, oli hedonistliku ja lõbusa meeleolu loomiseks paigas…Ja kuigi ilmselt enamik oma kodudes nii ekspressiivset stiili ei kasuta, on see siiski nii meeli ergutav ja ahhetama panev ja just väga kohane baarile, millest sa lihtsalt “pead” kellelegi edasi rääkima.

IMG_7296   

Puzzle sein
Suur dekoratiivne puzzle sein

   

   Loodan, et nakatasin ka teid minema mõnusale “weekend tripile”. Juba mõni päev oma tavalisest keskkonnast väljaspool annab uue perspektiivi. Olen alati tundnud, et kogemused reisides rikastavad mind ja loomulikult avardavad silmaringi…ja oh seda inspiratsiooni lainet!

Mõnusat nädalat ja minge reisima 🙂

Värvilisi seiklusi!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: