KÖÖGIMÖÖBLI DISAIN

Sisekujundus koosneb paljudest pisidetailidest ja nende sidumine ühtseks tervikuks nõuab tihti eriala spetsialisti head nõu ja abi. Pealegi napib igapäevaste tööde ja tegemiste kõrvalt ka aega, et luua päris ise funktsionaalne ning kõiki nõudmisi täitev elu- või töökeskkond.

Aitame Teid köögimööbli kontseptsiooni kujundamisel, mis sobitub terviklikuna nii stiili kui funktsionaalsuse poolest  olemasolevasse elu- või äriruumi. Meie poole võib pöörduda kõiksuguste köökide tellimiseks. Leiame läbimõeldud lahendused väikestele köökidele, kus tähtis on leida eelkõige ruumisäästlikud ning leidlikud lahendused. Samal ajal pöördutakse meie poole, kui otsitakse põnevaid ideid suurte avatud köökide kujundamiseks, mis sobituks efektselt ning märkamatult ülejäänud interjööriga.

Teeme koostööd vaid usaldusväärsete Eesti tootjatega ning leiame igale teie projektile kõige sobivama meistri.

Projekt algab kontseptsiooni loomisest ja kliendi eriliste soovide arvestamisest ning lõppeb detailsete 2D ja 3D tööjoonistega, kus on väljatoodud siseviimistlusmaterjalid, plaanid ja vaated, mille põhjal saab küsida hinnapakkumisi erinevatelt tootjatelt. Võite ka selle jätta meie hooleks.

Esimese sammuna võtke meiega ühendust!

Teise sammuna minge vaadake ka meie Pinteresti lehele, kus on palju-palju inspiratsiooni teie tulevase projekti tarvis!

dc2i8060

171220_Ruumikoda_Erlend_Staub0001

_DSC0091

_UUS8576

Karsti köök 21_4_50868766

galina

Köök Õismäel enne ja pärast

Moodboard_Keila köök

Moodboard_Keila köök

gonsiori

Väike köök enne & pärast