KONSULTATSIOONID

Victoria Rüütel

Minu poole ei pea pöörduma terve maja sisearhitektuurse lahenduse teostamiseks – hea meelega olen oma kogemustega abiks ka lihtsalt konsulteerides.

Olen aastate jooksul aegajalt kuulnud muret, et inimesed pelgavad sisekujundajaid appi võtta, kuna tahavad päris ise oma kodu kujundada ja luua – kartes, et teine inimene äkki ei oska tabada nende soove ja stiili. Veel arvatakse, et teenus kindlasti maksab palju ja on liigne priiskamine. Samas ütlevad paljud inimesed kiiresti, et igapäevaste tööde ja tegemiste kõrvalt ei jää üldse palju aega üle ning funktsionaalse läbimõeldud lahenduseni jõudmine võtab üksinda oodatust oluliselt kauem aega. 

Kaks pead on parem kui üks! 

1

Sisekujunduse konsultatsiooni käigus on võimalik saada kinnitust oma ideedele, et hinnata nende teostatavust ja sobivust tervikusse. Arutame läbi tekkinud küsimusi ja leiame lahendused dilemmadele.

Sessiooni käigus saab ka selgeks, milliste ruumide ja mööblilahenduste jaoks vajate täpsemaid jooniseid ja põhjalikumat projekti või ideekavandit.

Tutvu kõikide teenustega.

2

Konsultatsioon võib toimuda nii kliendi juures kui ka erinevates viimistlussalongides, kus saame rohke valiku seast koos sobivad kombinatsioonid leida.
Täitke alustuseks ära ankeet, et mõistaksin paremini teie soove ja ootuseid. 

NB! Võimalik teha konsultatsioone ka video teel.
Lugege, kuidas internetis on võimalik sisekujundusalaseid küsimusi lahendada.

3

Teenuse hind kujuneb tunnipõhiselt | 1h = 40 eur (+KM)
Tavaliselt ühe kohtumise kestvus ca. 1,5h


Koostöö Victoriaga on olnud suurepärane! Tema pakutavad nutikad lahendused ja vahvad ideed on aidanud luua interjööri, kus tunnen end mõnusalt.

Anna-Liisa


Ära vaeva üksi pead, leiame koos läbimõeldud lahendused!

%d bloggers like this: